Laba diena šio puslapio Lankytojai

Vaistingieji augalai žemės žmogų sutinka, su juo gyvena ir jį palydi. Augaluose esančios veikliosios medžiagos biologiniu požiūriu yra artimos žmoguje esančioms medžiagoms. Baltymai (enzimai), riebalai, angliavandeniai, natūralios erdvinės sandaros vitaminai, mikro makro elementai su atitinkamais junginiais labai padeda žmogaus organizmo savireguliacijai.

Tačiau SVARBIAUSIA – vaistingųjų augalų veikliąsias medžiagas reikia vartoti!

Geri pagalbininkai vaistingiesiems augalams yra vaisiai ir daržovės ir juos reikėtų taip pat vartoti vientisus arba susmulkintus piurė pavidalu, o ne tik jų sultis ar žieves.

Šiame puslapyje jūs atrasite vaistažolinius preparatus, mišinius, kitus augalinės kilmės vaistus, kurie padeda žmogui saugoje nuo vėžio nepasikartojimo. Dažniausiai žmogaus sauga nuo vėžio nepasikartojimo trunka penkis šešis metus. Tuo laikotarpiu reikėtų vartoti imunomoduliatorius, imunostimuliatorius, antioksidantus, detoksikuojančias, vėžio ląstelių apykaitą veikiančias medžiagas. Čia rasite patarimus, kaip pagerinti virškinamojo trakto, nervų sistemos darbą bei saugias prieuždegimines augalinės kilmės kompozicijas.

Fitoterapinių preparatų pagalba gerinama žmogaus biocheminių procesų veikla, o homeopatinių vaistų dėka – biofizikinių procesų veikla.

Norėčiau pabrėžti, kad vienodai  svarbu pagerinti žmogaus elektromagnetinio lauko (auros) kokybę augalų, medžių, gėlių, akmenų, vandens ir minties pagalba.

Vartodami vaistažoles, vaisius bei daržoves užtikrinsime savireguliaracijai reikiamų medžiagų pastovų buvimą mūsų  organizme, o medus ir kiti bičių produktai laiduos žmogui reikalingų baltymų, vitaminų, įvairių elementų ir energijos kiekį (ATF pavidalu).

Tad vartokime vaistažoles, bičių produktus bei homeopatinius vaistus nuolatos, o ypač po radikalaus vėžio pašalinimo.

Dar kartą pabrėšiu, kad pirminio vėžio radikaliam pašalinimui  ir sunaikinimui vaistažolių, grybų ar kitų augalinės kilmės medžiagų nėra.

Būkime sveiki,

Fitoterapeutas Juozas Ruolia

1 thought on “Laba diena šio puslapio Lankytojai

  1. IrenaSt

    Ačiū Jums,skaitau,domiuosi Jūsų puikiais patarimais,dalinuosi su draugais,labai naudingi Jūsų straipsniai,patarimai.Sveikatos Jums didelės linkiu.
    Pagarbiai Irena

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.